WK73R1JTTD3003F
MFR.Part #
WK73R1JTTD3003F
JLCPCB Part #
C4043263
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS