SG73P2ETTD6983D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6983D
JLCPCB Part #
C4177846
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS