RN732BTTD1541C50
MFR.Part #
RN732BTTD1541C50
JLCPCB Part #
C4299012
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS