WK73R1ETTP6651F
MFR.Part #
WK73R1ETTP6651F
JLCPCB Part #
C4229813
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS