RN73R2BTTD1542F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1542F10
JLCPCB Part #
C4057857
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS