SG73S2ERTTD2493F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2493F
JLCPCB Part #
C5917015
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS