WK73R1ETTP6193F
MFR.Part #
WK73R1ETTP6193F
JLCPCB Part #
C4058623
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS