RK73G2BRTTD8661D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8661D
JLCPCB Part #
C7284710
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS