RK73H2ERTTD1051D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1051D
JLCPCB Part #
C7287207
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS