RN731ETTP1931D25
MFR.Part #
RN731ETTP1931D25
JLCPCB Part #
C4065491
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS