WK73R1ETTP6190F
MFR.Part #
WK73R1ETTP6190F
JLCPCB Part #
C3977479
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS