RN731JTTD5102D50
MFR.Part #
RN731JTTD5102D50
JLCPCB Part #
C4236220
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS