SG73G2ATTD2210C
MFR.Part #
SG73G2ATTD2210C
JLCPCB Part #
C6481753
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS