WK73R1ETTP5362F
MFR.Part #
WK73R1ETTP5362F
JLCPCB Part #
C3977713
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS