RN73H2ETTD6192F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6192F100
JLCPCB Part #
C4200573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS