SR732ERTTD2R40F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R40F
JLCPCB Part #
C5907235
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS