WK73R1ETTP2942F
MFR.Part #
WK73R1ETTP2942F
JLCPCB Part #
C4185943
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS