RN732BTTD1152B05
MFR.Part #
RN732BTTD1152B05
JLCPCB Part #
C4257707
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS