WK73R1ETTP12R4F
MFR.Part #
WK73R1ETTP12R4F
JLCPCB Part #
C4283399
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS