WK73R1ETTP9761F
MFR.Part #
WK73R1ETTP9761F
JLCPCB Part #
C4072364
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS