RN73H1JTTD2033D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2033D10
JLCPCB Part #
C3916378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 203kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS