WK73R1ETTP1132F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R1ETTP1132F
JLCPCB Part #
C4021135
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS