SG73P1JRTTD10R5F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD10R5F
JLCPCB Part #
C6221145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS