WG732HTTE471M
MFR.Part #
WG732HTTE471M
JLCPCB Part #
C2517863
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS