RK73H1HTTC1430D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1430D
JLCPCB Part #
C2578366
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS