RK73H2BTTD1152D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1152D
JLCPCB Part #
C2578698
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS