WG732HTTE120M
MFR.Part #
WG732HTTE120M
JLCPCB Part #
C2517981
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 12Ω 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS