WG732HTTE220M
MFR.Part #
WG732HTTE220M
JLCPCB Part #
C4199476
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS