SR733ATTER604F
MFR.Part #
SR733ATTER604F
JLCPCB Part #
C4168810
Description
-55℃~+150℃ 1W 604mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS