SG73S2E1RTTD5622F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5622F
JLCPCB Part #
C6487699
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS