RN73R1JTTD3882A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3882A10
JLCPCB Part #
C2572593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS