ERJ-P08D2800V
MFR.Part #
ERJ-P08D2800V
JLCPCB Part #
C4227982
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS