SR732BRTTD1R13F
MFR.Part #
SR732BRTTD1R13F
JLCPCB Part #
C5908149
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS