SR73W3ATTE7R87F
MFR.Part #
SR73W3ATTE7R87F
JLCPCB Part #
C4162653
Description
-55℃~+150℃ 1W 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS