HV733ATTE114J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE114J
JLCPCB Part #
C4021924
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS