CRGV2512F205K
MFR.Part #
CRGV2512F205K
JLCPCB Part #
C3923898
Description
-55℃~+125℃ 1W 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS