RN731JTTD56R9C50
MFR.Part #
RN731JTTD56R9C50
JLCPCB Part #
C4241373
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS