CRCW25124K87FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25124K87FKEGHP
JLCPCB Part #
C4100709
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS