HV731JTTD155G
MFR.Part #
HV731JTTD155G
JLCPCB Part #
C4302880
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS