SR73W3ATTE3R9J
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R9J
JLCPCB Part #
C2601313
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS