SR73W3ATTE3R0J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R0J
JLCPCB Part #
C2601277
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS