RN73R1JTTD2742F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2742F50
JLCPCB Part #
C4341846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS