RN73H1JTTD95R3B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD95R3B50
JLCPCB Part #
C4008732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS