SR73W3ATTE3R40F
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R40F
JLCPCB Part #
C2601622
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS