RN732ATTD5692C50
MFR.Part #
RN732ATTD5692C50
JLCPCB Part #
C5732820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS