SR73W3ATTE3R3J
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R3J
JLCPCB Part #
C4301061
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS