SR73W3ATTE3R6J
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R6J
JLCPCB Part #
C4142582
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS