SR73W3ATTE3R0G
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R0G
JLCPCB Part #
C2601763
Description
-55℃~+150℃ 1W 3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS