RN731JTTD1501F100
MFR.Part #
RN731JTTD1501F100
JLCPCB Part #
C4108097
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS