SR73W3ATTE2R70F
MFR.Part #
SR73W3ATTE2R70F
JLCPCB Part #
C4108488
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS